Kto sme

 

Henrieta Kopolovcová
Bratislava

Pracuje so skupinami i individuálnymi klientami. Má 25 ročnú skúsenosť v práci s ľuďmi, ktorú nadobudla najmä v oblasti firemného rozvoja. Posledné roky sa intenzívne venuje aj  terapeutickej podpore.

Čítať viac
 

Tomáš Sabol
Bratislava

Riadi vlastné projekty v oblasti obchodu a hotelového priemyslu. Rád prepája rozvoj s kreatívnymi aktivitami zameranými na vyvažovanie životného štýlu u mladých, ktorí si napĺňajú  svoje profesné sny. 

Čítať viac
 

Katka Hejnová
Praha

Pracuje s dětmi, dospívajícími i dospělými. Již deset let se věnuje práci s rodinou a dětmi, zejména v situaci rozvodu nebo rozchodu rodičů a traumat spojených se ztrátou.

Čítať viac
 

Zuzana Árvayová
Nitra

Pracuje so skupinami i individuálnymi klientami. Má 23 ročnú skúsenosť s prácou s ľuďmi, ktorú nadobudla najmä v oblasti firemného rozvoja. Posledné roky sa venuje aj  terapeutickej podpore.

Čítať viac
 

Silvia Skalická
Prešov

Jej záujmom sú ľudia – práca s nimi a pre nich. V rámci práce v oblasti ľudských zdrojov  sa venuje poradenstvu, rozvoju a revitalizácii . Aktuálne svoju pozornosť zameriava na proces vedomej práce vo firemnom prostredí.

Čítať viac
 

Gabriela Kausichová
Bratislava

Profesne  pracuje s deťmi, ktorým sa venuje už od ukončenia štúdia. Špecializuje sa  na prácu s deťmi s poruchami správania. V rámci problémov detí s adaptáciou a pobytom v škôlke, realizuje poradenskú činnosť pre rodičov.

Čítať viac