Referencie

Petra, Bratislava

Kým som prišla sem mala som viacero skúseností s poradenstvom a terapiu. Až tu som zažila to,  že si sama prichádzam na odpovede, ktoré hľadám. Zmenil sa môj život, život celej rodiny. Prišla som s problémom, ktorý sa týkal syna a vyriešila som si svoje vlastné životné problémy, ktoré mi roky bránili žiť šťastný život.

Erika, Senica

Od smrti môjho manžela prešlo viac ako 30 rokov, a ja som netušila, že som vlastne tých 30 rokov nežila. Aby som pochopila čo sa deje, musela som sa dostať do riešenia problémov na pracovisku, kde mi často povolili nervy, a ja som riešila krikom aj maličkosti. Dnes už rozumiem tomu, čo sa  dialo a na svojich podriadených už nekričím.

Milan, Zlaté Moravce

Zúčastnil som sa tréningu manažérske zručnosti, ktorý bol zameraný na tému zodpovednosti. Myslel som si, že po 15 rokoch na manažérskej pozícií mám už toľko  skúseností a poznatkov, že ma nič nemôže prekvapiť. Napriek tomu som zažil úplne iný „tréning“, kde som začal vnímať to čo robím, v úplne iných súvislostiach. Pracovali sme s vlastnými skúsenosťami, a čo bolo zaujímavé, že sme ani netušili ako, a delili sme sa v skupine o to, čo sa nám nedarilo, napriek tomu, že napr. ja sám si nepriznávam rád, ak sa mi niečo nepodarí. Po tréningu som mal pocit, že som sa zbavil nákladu, ktorý som dlhé roky nosil na sebe. Ďakujem.

Hela, Michalovce

Som vedúcou predajne, kde riadim 25 ľudí. Denne riešim množstvo situácií a slovo tím, som do tréningu s Henrietou, vnímala ako iný názov pre kolektív našej predajne. Netušila som, že na tréningu si cez riadené vytváranie predstáv dokážem uvedomiť, čo všetko môžem na svojej práci zmeniť. Ako by to ani nebolo o učení, jednoducho som iba vedela, čo mám zmeniť a cítila som veľkú chuť urobiť to hneď.

Andrea, Nitra

Zuzku poznám už viac ako 10 rokov, na tréningoch s ňou oceňujem hlavne veľký záujem o ľudí, kde všetci majú pocit, že sú tí najdôležitejší na svete.

Andrej, Prešov

Nemôžem povedať nič iné ako to, čo som veľkými písmenami písal do spätnej väzby. Voľnosť, slobodné vyjadrenie iného názoru, úžasná diskusia ...akoby niekto pretočil čas, pretože som si vôbec neuvedomil, že čas na náš skupinový koučing vypršal.

Oskar, Bratislava

Atmosféra, ktorá vládla v skupine, bola skvelá. Diskutovali sme tak, že to niekedy  vyzeralo, že sa aj  "dobre" pohádame.Neveril som, že mi práca v skupine, môže pomôcť pri tom, aby som sa na seba dokázal pozrieť inak a nekomplikoval si ďalej svoj život.     Oskar, Bratislava

Braňo, Senec

Myslel som si, že mať skvelý nápad a dokonalé riešenie stačí. Boril som sa s financiami, časom a neistotou. Myslím, že po programe pre mladých podnikateľov už neberiem všetko osobne, mám viac sebaistoty a viem kam smerujem.