Silvia Skalická, Prešov

 

Jej záujmom sú ľudia – práca s nimi a pre nich. V rámci práce v oblasti ľudských zdrojov  sa venuje poradenstvu, rozvoju a revitalizácii. Aktuálne svoju pozornosť zameriava na proces vedomej práce vo firemnom prostredí.

Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Košiciach. Svoju prax v obchode zavŕšila po 10tich rokoch, kde  pôsobila na niekoľkých zámeroch. V rámci obchodu sa aktívne venovala predaju, akvizícii, budovaniu siete koordinátorov, zakladaniu pobočiek.

Personalistike a ľudským zdrojom sa aktívne venuje od roku 2010, spolupracuje so spoločnosťami v rôznych oblastiach najmä na východe Slovenska.

Od roku 2012 znásobuje získané vedomosti vzdelávaním v tejto oblasti, ktoré rozšírila o diagnostiku štruktúr tváre. Fascinuje ju človek ak tvor, ktorí tvorí svoj život. Vedomie, ktoré ponúka nekonečné množstvo možností.
Posledné 2 roky pôsobí v Národnom podnikateľskom centre ako mentor pre manažment ľudských zdrojov, vedie stretnutia komunikačných zručností. Jej práca ju napĺňa stále viac. Absolvuje ďalší rozvoj v oblasti koučingu a rozvoja ľudí.

Špecializuje sa aj na revitalizáciu osobnosti. V rámci svojej praxe využíva relaxačnú techniku stimulácie ACCESS BARS,  ktorá napomáha k uvoľneniu a obnoveniu tokov energie.